F.A.Q.

Хто ми?

Ми – об’єднання активістів, котрі прагнуть зробити Київ візуально чистішим. Як? Шляхом ліквідації надмірної реклами та масштабних вивісок.

Отже ви – проти реклами?

Ні, ми не проти реклами. Ми – за рекламу, яка гармонійно вписується у сучасний міський простір. Ми – за такі вивіски та оформлення будівель, які не нав’язуються городянам, а виступають естетичним елементом в оформленні Києва. Усі ми живемо в цьому місті, тож чому рекламодавці та власники бізнесу мають диктувати, як виглядатиме наше місто?

У кожному місті реклама є, ми не можемо стати винятком.

Реклама є у кожній країні, кожному місті та кожному селищі. Однак за кордоном розміри, масштаби, оформлення реклами чітко контролюється – законодавством та самою індустрією. У 2006 році мер бразильського Сан-Паулу прийняв “Чистий міський закон” і ввів заборону на будь-які різновиди зовнішньої реклами, таким чином зробивши місто візуально чистим. Знята реклама дозволила продемонструвати небачену раніше архітектурну красу міста. Цей проект підтримало 70% городян. Заборона на рекламні щити існує у більш ніж 1500 міст по всьому світу.

Що можу зробити я?

Якщо ти хочеш зробити свій вклад в очищення міста від нелегальної, неестетичної, агресивної реклами – доєднуйся до ініціативи Демократичного Альянсу. Переходь за посиланням та додавай свої фотодокази неприйнятної реклами. Разом ми зробимо Київ чистим!

Безымянный

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s